У Криму китайську гречку продають під виглядом української

17 травня 2011 в 13:59
У Криму китайська гречка продається в українському розфасуванні, через що її не відразу вдається розпізнати. Про це заявив голова Ради міністрів Криму Василь Джарти під час засідання уряду автономії у вівторок, 17 травня.
8-7-grechka.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

За його словами, закупівлею китайської гречки займається якась комерційна структура. «Купує незрозуміла структура за незрозумілі кошти з незрозумілою ціною незрозумілої якості, фасують її незрозуміло де. Більше того, розуміють, що наша ментальність така, що не хочуть її люди їсти, фасують в українське фасування. Люди дізнаються про це тільки тоді, коли зварять, а від неї мамалига одна залишається!» - заявив В.Джарти.

При цьому він відзначив, що автономія не може контролювати ціну на крупу. «Закуповує комерційна структура, гроші чомусь недержавні, і реалізовує тут за дорученням Кабінету міністрів з недержавної та некомунальної мережі. Тобто «хороший бізнес» купив за ціною і з населення витягують кошти. Потрібно до Азарова звернутися і сказати: Микола Янович, де дешева гречка, яку ви обіцяли? І чому не держава закуповує, а комерційна структура? І нехай прем'єр-міністр відповість на це питання», - сказав кримський прем'єр.

Постійний представник президента в Криму Володимир Яцуба, який був присутнім на засіданні, повідомив, що реальна вартість гречки в автономії складає 22 гривні. «На центральному ринку, я спеціально їздив, - 22 гривні, вже три тижні тримається», - сказав він.

Нагадаємо, що китайську гречку закупила скандально відома компанія «Хліб Інвестбуд». Її голова Роберт Бровді заявляв, що компанія буде продавати цей продукт в Україні собі у збиток.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...