У Киргизії почався дефіцит бензину

20 липня 2011 в 12:16
Сьогодні, 20 липня, прем'єр-міністр Киргизії Алмазбек Атамбаєв вилетів до Москви з робочим візитом, під час якого він проведе консультації з членами російського уряду про відновлення постачань паливно-мастильних матеріалів (ПММ) до республіки.
web_benzin_zapravka_74.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У Киргизії, особливо у столиці, спостерігається дефіцит бензину марок АІ-92 та АІ-95. На автозаправних станціях, що належать компанії "ГазпромНефтьАзия", було введено обмеження продажу палива до 10 літрів на одну людину. На АЗС інших фірм бензин є в наявності, але його вартість наближається до рівня 43-45 сом (близько ) за літр.

Уряд республіки закликав продавців бензину знизити необ
ґрунтовано завищені ціни, а потім і зовсім пригрозило ввести державне регулювання вартості нафтопродуктів. В Асоціації нафтотрейдерів Киргизії стверджують, що вже сьогодні до країни з Росії надійде перша партія бензину марок АІ-92 і АІ-95, і питання його нестачі буде вирішено.

За повідомленням "ГазпромНефтьАзии", яка контролює основну частину киргизького ринку ПММ, дефіцит високооктанових бензинів склався у результаті введення Росією жорстких технічних вимог до якості продукції, призначеної для внутрішнього споживання.

У результаті традиційний постачальник компанії - що випускає високооктановий бензин,який в
ідповідає вимогам стандарту Євро-3 -  Омський нафтопереробний завод - виявився переобтяженим замовленнями внутрішнього ринку на шкоду експорту.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...