Топ Новини

У Києві - нова голова податкової. Офіційно

26 грудня 2011 в 12:41
Головою Державної податкової служби (ДПС) у м. Києві призначена Ірина Носачова. Відповідний наказ 23 грудня підписав голова ДПСУ Олександр Клименко, повідомив він на урочистій нараді.
nosacheva_sta.gov.ua.jpg
sta.gov.ua

Представляючи сьогодні І.Носачову колективу столичного відомства, головний податківець країни поставив перед новопризначеним керівником завдання «ввести у 2012 році моду на легальну роботу зі сплатою податків».

О.Клименко відзначив, що головними пріоритетами у цьому мають стати концентрація уваги на детінізації економіки та боротьба із зарплатами «в конвертах». За його словами, ці комплексні заходи мають дати синергетичний ефект, оскільки тіньовий бізнес дуже часто використовує нелегальну працю найманих робітників.

Разом з тим нагадаємо, що про призначення І.Носачової ЗМІ повідомляли ще наприкінці листопада, коли був звільнений попередній керівник відомства Низенко. За даними журналістів, нова керівниця була де-факто на посаді ще з середини жовтня. Раніше І.Носачова займала посаду директора департаменту податкового контролю, а перед цим - заступника голови Державної податкової адміністрації України.

ЗМІ називають І.Носачову людиною старшого сина президента Олександра Януковича.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...