Топ Новини

У Фонді гарантування вкладів визнають, що не мають професіоналів для ліквідації банків

14 січня 2011 в 12:25
У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб наразі немає підготовлених фахівців, які могли б бути ефективними адміністраторами та ліквідаторами проблемних банків.

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб наразі немає підготовлених фахівців, які могли б бути ефективними адміністраторами та ліквідаторами проблемних банків.

Це визнав директор-розпорядник Фонду Василь Пасічник 2 грудня під час засідання Фінансового прес-клубу «Нові повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: як зробити банківську систему більш надійною?», яке організувала Ліга фінансового розвитку за підтримки «Дзеркала тижня», Світового банку та Проекту USAID «Розвиток фінансового сектору».

Таку ситуацію керівник ФГВФО пояснив тим, що його працівникам раніше не доводилося виконувати подібних функцій.

Водночас, за його словами, якщо Верховна Рада прийме закон, що покладе відповідні завдання на Фонд, він впорається з покладеним на нього функціоналом, підготувавши буквально за півроку фахівців належного рівня.

За словами екс-заступника глави НБУ, він вже веде переговори з людьми, які, на його думку, могли б якісно виконувати роботу з адміністрування та ліквідації проблемних банків.

Водночас, член правління «Промінвестбанку» Владислав Кравець, коментуючи питання передачі функцій адміністрування та ліквідації банків від НБУ до ФГВФО, зазначав, що «над цим процесом тяжіє величезний обсяг інтересів і витає величезний непрофесіоналізм».

«Для виконання такої роботи потрібні практичні навички, а ніхто з професіоналів не погодиться вбити два-три роки на те, щоб звести баланси проблемних банків в нуль», - вважає пан Кравець.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...