У Фонді держмайна вважають приватизацію «Нафтогазу» неможливою

3 жовтня 2012 в 11:58
Голова ФДМУ Олександр Рябченко запевнив, що розмов про приватизацію «Нафтогазу» в уряді не було, оскільки такі структури, як «Нафтогаз», не приватизуються в звичайному порядку.
naftogaz_stend.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Фонд держмайна України виключає можливість приватизації НАК «Нафтогаз України». Про це заявив голова ФДМУ Олександр Рябченко.

«Розмов про приватизацію «Нафтогазу» не було. Такі структури, як «Нафтогаз» не приватизуються в звичайному порядку. Їх можна перетворити на акціонерне товариство і вести розмову про розміщення малої кількості акцій на біржі. Але це зовсім інше. А ось такої приватизації, щоб продати пакет акцій на конкурсі, не думаю, що це можливо», - сказав Рябченко.

Глава ФДМ повідомив, що уряд схвалив законопроект про внесення змін до переліку об'єктів права держвласності, що не підлягають приватизації, але цей законопроект ще до парламенту не внесено.

- Кабмін хоче дозволити приватизацію «Нафтогазу», власника «вишок Бойка» і більшості шахт


Нагадаємо, що НАК «Нафтогаз України» об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни, є монополістом з транзиту і зберігання природного газу у підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території України.

Як відомо, 24 вересня міністр економіки Петро Порошенко повідомив, що перелік підприємств, які перебувають у державній власності, буде скорочений більш ніж у п'ять разів - з 1492 до 296.

За даними ЗМІ, зі списку об'єктів, що не підлягають приватизації, планують виключити НАК «Нафтогаз України» і ще ряд ключових енергетичних підприємств.

Читайте також:

Депутати відхилили ідею Кабміну приватизувати космічну галузь, спиртзаводи і метро

Регіонал запропонував Раді дозволити приватизацію «Укрспирту» і 80 спиртзаводів


Старший син Януковича націлився на приватизацію шахт за 1 грн

За матеріалами: Економічна правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...