Топ Новини

У Європі визнали важливість української ГТС

27 березня 2012 в 14:08
У Європі визнали, що модернізація української ГТС - це важливий чинник для безпеки функціонування єдиного європейського газового ринку та може мати ключову роль в імплементації так званого «газового кільця» Енергетичного Співтовариства.
gas_gts_utg.ua-1.jpg
utg.ua

Модернізація української газотранспортної системи та збільшення її ефективності посилить енергетичну безпеку Європейського регіону.

Про це йдеться у Висновках, ухвалених на 24-го засіданні Групи високого рівня Енергетичного Співтовариства, яке відбулося 23 березня у Відні (Австрія).

Зокрема, як повідомляє прес-служба Міненерговугілля України, згідно висновками групи, модернізація української газотранспортної системи та збільшення її ефективності "посилить та буде підтримувати енергетичну безпеку Регіону".

"Модернізація української ГТС та безперебійне постачання - це важливий чинник для безпеки функціонування єдиного європейського газового ринку та може мати ключову роль в імплементації Газового кільця Енергетичного Співтовариства", - йдеться у висновках.

Також у Висновках зазначено, що "Європейська Комісія, а також ЄБРР та Світовий банк, підтвердили про свою підтримку стосовно модернізації української ГТС та той факт, що ЄК встановила ціль для її реабілітації до 2020 року".

"Важливість української ГТС має бути прийнята до уваги під час встановлення цілей Регіональної енергетичної стратегії в контексті енергетичної безпеки ЄС та країн Енергетичного Співтовариства", - йдеться в документі.

Концепція "Газового кільця" Енергетичного Співтовариства - це сукупний розвиток газової інфраструктури як на національному рівні країн-учасниць, так і на рівні підключень до газопроводів (існуючих чи тих, що будуть побудовані). Визначення «Газове кільце» включає також ресурсну базу та можливість керувати всією газовою системою та регулювати її у разі виникнення кризових явищ чи загрози у постачанні.

Читайте также:

Еврокомиссия признала "газовую" зависимость ЕС от Украины и России

В ЕС готовы к переговорам о создании трехстороннего газового консорциума с Украиной и Россией

Путин предлагает Европе создать «единый энергокомплекс». Без Украины

В отделении ГТС от газодобычи Украина решила пойти самым радикальным путем

Украина получила уникальную перспективу стать частью ЕС в энергетике без политической составляющей

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...