Топ Новини

У ЄС вирішили проігнорувати вимогу МВФ про рекапіталізацію банків

29 серпня 2011 в 14:36
Європа прохолодно відреагувала на вимогу голови Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард змусити банки нарощувати капітал, заявивши, що вже досить.
dollar_evro_euro_valuta_dengi_DSC4991_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє Reuters, Єврокомісія вважає, що немає необхідності рекапіталізувати банки понад те, що було погоджено після проведення стрес-тестів, які показали, наскільки банки здатні пережити економічні труднощі і проблеми на фінансових ринках.

"Коментарі Лагард не допоможуть зміцнити довіру у міжнародній фінансовій системі, - сказав Герхард Хофманн, член ради асоціації німецьких кооперативних банків.

"Якщо якомусь європейському банку потрібен новий капітал, буде краще належним чином стабілізувати цю компанію, ніж обговорювати це публічно в такій напруженій ринкової ситуації".

Джерело в міністерстві економіки Іспанії висловився подібним чином.

"Уряд з початку 2011 року вже ввів в дію план рекапіталізації для фінансових інститутів з дуже високими вимогами", - сказало джерело.

Деякі банківські аналітики також були здивовані вибором часу для коментарів Лагард, хоча деякі погодилися з її думкою про те, що європейська банківська система потребує більш надійної резервної безпеки, щоб пережити ризик ослаблення зростання.

Нагадаємо, виступаючи на щорічній конференції глав центробанків в Джексон Холі, Лагард закликала політиків "діяти негайно".

"Банкам потрібна термінова рекапіталізація, - сказала Лагард. - Найбільш ефективним рішенням була б масштабна примусова рекапіталізація - спочатку зі зверненням до приватних ресурсів, але з використанням державних фондів при необхідності".

За матеріалами: Економічна правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...