У ДІУ говорять, що одержати іпотеку під 15% цього року зможуть ще 1,5 тис. щасливчиків

12 жовтня 2011 в 10:45
Державна іпотечна установа (ДІУ), починаючи з ІІІ кварталу 2011 року, відновила активні операції з надання фінансового ресурсу банкам для видачі іпотечних кредитів громадянам на пільгових умовах.
ipoteka_zilie_dengi_kredit_credit_grivni__650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомив голова правління ДІУ Віктор Миргородський на брифінгу 12 жовтня.

За його словами, це викликано «недоліком довгострокового дешевого ресурсу на ринку іпотечного кредитування та збільшенням кількості заявок від банків-партнерів».

Так, за словами голови ДІУ, купити житло українці можуть не тільки в об'єктах, завершення будівництва яких здійснюється за підтримки ДІУ, але і в інших будинках, уже введених в експлуатацію.

Зазначимо, що ДІУ належить до фінустанов 2-го рівня, тобто не видає іпотечний кредит, а створює належні умови для 27 банків-партнерів і контролює реалізацію відповідної Програми. Зокрема ДІУ надає банкам фінансовий ресурс за ставкою 11% річних і рекомендує кредитувати населення за ставкою не вище 15% річних у гривні, строком від 5 до 30 років.

«Зараз умови надання іпотечних кредитів за програмою ДІУ - найкращі, які є на ринку іпотеки", - підкреслив В.Миргородський.

За його даними, на сьогоднішній день за державної підтримки ДІУ придбала у банків-партнерів більше 120 іпотечних кредитів на суму близько 60 млн грн (більшість припадає на серпень-вересень).

До кінця 2011 року ДІУ готова направити до 500 млн грн на надання пільгових іпотечних кредитів, у 2012-му - 2,8 млрд грн. Голова ДІУ також уточнив, що до кінця нинішнього року планують викупити 1,5 тис. кредитів, в наступному - до 8 тисяч, а до 2015 року - близько 20-25 тисяч іпотечних кредитів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...