Топ Новини

У Білорусі знову зросли ціни на основні продукти харчування

8 серпня 2011 в 19:20
У Білорусі злетіли на 5% ціни на основні продукти харчування: хліб, молоко, молочну продукцію і м'ясо. Ціни зросли відповідно до постанови міністерства економіки, що опублікована на Національному правовому порталі.

Ціни підвищені на: хліб житній та житньо-пшеничний, батони і хлібці з пшеничного борошна вагою в 300 грамів і більше; молоко коров'яче пастеризоване і кефір з коров'ячого молока жирністю до 3,5% включно, сметану жирністю до 25% включно, сир жирністю до 9% включно без смакових добавок і наповнювачів, а м'ясо (яловичину, свинину). У Білорусі це вже сьоме підвищення цін на продукти харчування з початку року.

Як заявляв 14 липня директор департаменту цінової політики Мінекономіки Ігор Фомін, «Мінекономіки не відмовляється від введення точкового цінового регулювання. Ми не виключаємо можливості щодо окремих соціально значущих товарів, якщо така необхідність виникне дуже гостро, введення цінового регулювання. Але воно не буде постійним, буде тимчасовим з відстеженням ситуації на споживчому ринку і урахуванням зростання доходів населення», - сказав глава департаменту.

За його словами, також проводиться робота з вирівнювання диспаритету цін з партнерами по Митному союзу - Росією та Казахстаном.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...