Топ Новини

У Білорусі видають кредити під 50%

18 липня 2011 в 08:37
У Білорусі протягом останнього місяця ставки за боргами на пластикові картки піднялися на 2-10%. Найдорожчий кредит видає «Белинвестбанк» - це так званий експрес-кредит, який можна оформити за одну годину.

Максимальна сума кредиту складає 5 млн руб. на термін до двох років. Банк обіцяє не брати комісій за супровід кредиту та за його оформлення, а тільки 50% річних. Місяць тому цей кредит давали під 40% річних.

Для отримання 5 млн руб. банк вимагає довідку про зарплату у розмірі не менше 830 тис. руб. - за умови, що у позичальника немає інших кредитів.

Кредит можна отримати і готівкою, але тоді доведеться заплатити ще 3,5% від суми за видачу готівкових грошей.

Поступово кредити дорожчають і в інших банках. Кілька банків дають кредити зі ставками від 30% річних і вище, пише
«Комсомольская правда в Беларуси».

Найдешевший кредит - під 5% річних - дає Міжнародний резервний банк у рамках акції «Влітку тільки щасливі покупки». Максимальна сума кредиту складає 5 млн руб., термін погашення - три роки. Причому для отримання менше 3 млн рублів банк не вимагає навіть довідку про зарплату.

У той же час, щомісячне обслуговування кредиту обійдеться у 4% від суми. У підсумку з урахуванням відсотків за два роки замість 3 млн руб. банку доведеться повернути більше 6-ти.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...