Топ Новини

Туреччина хоче орендувати "вишку Бойка" в України - ЗМІ

8 травня 2012 в 13:47
Турецька сторона не проти залучити придбані Україною бурові платформи для освоєння турецького сектору шельфу Чорного моря на умовах підряду на бурові роботи або довгострокової оренди, повідомляють близькі до переговорів джерела.
vishka_vyshka.jpg
denizhaber.com.tr

Туреччина зацікавлена в оренді придбаних Україною бурових установок (так званих "вишок Бойка") для розробки турецької частини чорноморського шельфу.

Про це йшла мова на засіданні українсько-турецької комісії з організації нових маршрутів транспортування природного газу, що проходить сьогодні у Києві, повідомило РБК-Украина близьке до переговорів джерело.

«Турецька сторона висловила готовність залучити придбані Україною бурові платформи для освоєння турецького сектору шельфу Чорного моря на умовах підряду на бурові роботи або довгострокової оренди», - зазначив учасник комісії.

За словами учасника комісії, українська сторона подякувала Туреччині за допомогу у проведенні через протоки Босфор і Дарданелли бурової платформи «Петро Годованець». Прибуття в Україну бурової вишки, призначеної для видобутку газу на шельфі Чорного моря, очікується 10 травня.

Також українська сторона висловила вдячність турецьким фахівцям за допомогу при монтажі установки в порту Гіресун.

Турецька частина комісії підтвердила безперешкодність пропуску в акваторію Чорного моря другої, з придбаних Україною, самопідйомної бурової установки. Її прихід з корабельні в Сінгапурі запланований на друге півріччя 2012 року.

Нагадаємо, як писало ZN.UA, минулого року «Чорноморнафтогаз» на тендері придбав дві морські бурові установки за ціною 0 млн кожна. У першому тендері «Чорноморнафтогазу» взяли участь тільки дві, пов’язані між собою фірми. Ціна установки (0 млн) виявилася на 0 млн вищою, ніж у виробника. У другому тендері взяли участь три посередники. ЗМІ стверджували, що ринкова ціна другої установки також коливається близько 0 млн. Натомість переможцем виявилась «Ризька корабельня» з ціною близько 0 млн.

Читайте також:

«Нафтогаз» купив другу вишку за ті самі 0 млн

Бойко запевняє, що історію про «вишки» придумали корумповані журналісти

Туреччина подякувала Україні за допомогу в поставках газу

Туреччина хоче зберігати газ в Україну

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...