Топ Новини

«Центр земельного кадастру» закупив на 5 млрд пластмасових межових знаків

15 липня 2011 в 08:28
Держпідприємство «Центр державного земельного кадастру» за результатами тендеру 7 липня уклало угоду з ТОВ «Інвестеко» на виготовлення пластмасових межових знаків, призначених для закріплення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
zemlya_agro_DSC8149_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Загалом має бути виготовлено 50 млн знаків на суму 4,90 млрд грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Вартість одного межового знака склала 98 грн. Згідно з технічним завданням, межовий знак має довжину 713 мм, діаметр - 60 мм.

Межові знаки будуть постачатися регіональним філіям ДП «Центр державного земельного кадастру» протягом 2011-2015 років.

Раніше Верховна Рада ухвалила законопроект про забезпечення прав власників земельних ділянок, переданих в оренду для сільськогосподарських потреб. Законопроект передбачає заборону використання ділянок до встановлення її меж на місцевості, що має проводитися з використанням межових знаків.

 

«Землекористувачі не будуть самі купувати межові знаки - їх будуть централізовано постачати до регіональних філій Центру ДЗК, які будуть розподіляти знаки між ліцензованими землевпорядними організаціями відповідно до їх заявок. І вже ці організації будуть безпосередньо встановлювати межові знаки. Вони будуть встановлюватися тільки після внесення в базу всієї належної інформації. Це сприятиме контролю за використанням знаків і стане дієвим механізмом наповнення інформацією автоматизованої системи державного земельного кадастру, який зараз формується», - повідомляв голова «Центру державного земельного кадастру» Олександр Філатов.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...