Топ Новини

Топ-10 "податкових" подій і трендів 2011

23 грудня 2011 в 15:25
Податки завжди викликали підвищену увагу українського суспільства, тож у році, що минає, по праву можуть претендувати на топ-тему, яка небагато чим відстає за популярністю від гучних політичних подій року.

 Рік, що минає 2011 рік, поза всяким сумнівом, пройшов під знаком податкової реформи, впевнений експерт з оподаткування, кандидат економічних наук, доцент Данило Гетманцев.

"Погано чи добре, із позитивними чи негативними результатами, але держава жорстко та безкомпромісно взялася реформувати податкову сферу. Причому не на словах, а на ділі. Ми можемо багато сперечатися про наслідки реформ, які сьогодні радше негативні, ніж позитивні, лаяти владу за поспішність і незграбність ухвалених рішень, непрофесіоналізм команди реформаторів, утиски бізнесу. Але заперечувати очевидне неможливо: реформа дійсно йде. Йде, звісно, не так, як хотілося б більшості з нас, а може, навіть не завжди в тому напрямі. Однак прагнення влади змінити податкову систему не помічати не можна", - говорить він.

У зв'язку з цим експерт склав для ZN.UA Топ-10 головних тем, пов'язаних з реформуванням податкової системи України в 2011 році:

1. Набрання чинності Податковим кодексом
2. Реформа єдиного податку
3. Боротьба з конвертаційними центрами
4. Податкова кваліфікація операцій
5. Гуманізація відповідальності
6. Податок на прибуток
7. Відрахування в соціальні фонди
8. Розширення повноважень контролюючих органів
9. Оригінальні податкові ініціативи
10. Поліцейська шикана.

Подробиці і нюанси кожного з трендів податкової реформи читайте в статті Данила Гетманцева в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...