Топ Новини

Томенко: Витрати на Януковича і Азарова збільшилися на 30 млн грн

22 грудня 2011 в 12:59
Віце-спікер Микола Томенко заявив про збільшення видатків у держбюджеті на утримання Кабміну і забезпечення діяльності президента.

М.Томенко нагадав, що нинішнім держбюджетом скасовуються майже всі пільги народним депутатам і залишаються тільки витрати на зарплату і "незначні витрати на транспорт".

Разом з тим, за його словами, при підготовці бюджету до другого читання витрати на утримання інших інститутів влади збільшилися "навіть порівняно з першим читанням".

"Зокрема, на утримання секретаріату Кабінету міністрів виділено 278 мільйонів, що на 23 мільйони більше, ніж було у першому читанні, на обслуговування діяльності президента додали ще 7,5 мільйона. Також збільшення стосується державної судової адміністрації, міністерства внутрішніх справ та інших органів влади", - зазначив М.Томенко.

Як стало відомо, у проекті бюджету на 2012 рік, який уряд зареєстрував у Верховній Раді, до Прикінцевих положень включено антиконституційну норму, якою зупиняється дія соціальних законів, а виплата соціальної допомоги передається у ручний режим Кабінету міністрів.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...