Топ Новини

Томенко вірить, що Янукович сьогодні зробить крок до закриття кіпрських офшорів

4 липня 2011 в 07:08
Віце-спікер ВР Микола Томенко переконаний, що за результатами сьогоднішніх переговорів президентів України та Кіпру до Верховної Ради надійде документ про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна.

На думку М.Томенка, сьогодні - найбільш відповідний час, оскільки під час офіційного візиту Президента Республіки Кіпр до України передбачено не лише протокольні зустрічі президентів двох держав, а й проведення українсько-кіпрських переговорів і підписання двосторонніх документів.

Заступник голови Верховної Ради вважає, що президент Віктор Янукович має можливість виконати таким чином свої передвиборчі обіцянки і змусити багатих почати платити реальні податки.
 
М.Томенко відзначив, що Республіка Кіпр залишається загальновідомим місцем нелегального витоку українських капіталів, адже досі залишається чинною угода між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна від 29 жовтня 1982 року.

Згідно з цією угодою, від оподаткування звільняються будь-які доходи, які перераховуються з однієї країни в іншу, за винятком деяких випадків оподаткування фізичних осіб та доходів постійних представництв.

Для того, щоб денонсувати згадану угоду, необхідна ініціатива саме президента і уряду.
 
М.Томенко нагадав, що опозиція неодноразово зверталася до прем'єр-міністра та президента з вимогою направити відповідне подання до Верховної Ради і «реалізувати і прагнення українського суспільства, і заяви президента про те, що багаті почнуть платити реальні податки і допомагати українській державі».

Нагадаємо, 15 червня Верховна Рада відмовилася включити до порядку денного законопроект N8498, яким пропонується денонсувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна.

Сьогодні президент України Віктор Янукович зустрінеться з президентом Республіки Кіпр Дімітрісом Хрістофіасом під час його офіційного візиту до України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...