Топ Новини

ТНК: Україна може майже повністю забезпечити себе газом, нафтою і нафтопродуктами

7 грудня 2011 в 14:34
В Україні достатньо ресурсів вуглеводнів і нафтопереробних потужностей, щоб фактично повністю покрити внутрішнє споживання власним газом, нафтою і нафтопродуктами.
shpek-kazimiro_pinchukfund.org.jpg
pinchukfund.org

Про це президент/головний керуючий директор компанії «ТНК-ВР Коммерс» Дідьє Казіміро заявив, виступаючи на міжнародній конференції Inside Ukraine 2011, яка відбулася 6 грудня у Лондоні, повідомляє прес-служба компанії.

«Україна - дуже перспективна країна, і ТНК-ВР націлена на довгострокові інвестиції в її стратегічну нафтогазову галузь ... Я вважаю, що країна повинна максимально використовувати свій енергетичний потенціал» - зазначив Д.Казіміро.

За словами топ-менеджера, у 2011 році держава вже зробила кілька кроків, зокрема, у законодавчому полі, для відкриття нафтогазового потенціалу України та залучення приватних інвестицій у цей сектор. Багато провідних трансконтинентальних нафтогазових компаній вже продемонстрували готовність працювати над конкретними проектами з видобутку вуглеводнів та виробництва нафтопродуктів в Україні і чекають відповідних дій з боку держави для фактичного початку цих життєво важливих для країни проектів, додав Д.Казіміро.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...