ТНК-ВР виводить на український ринок фірмовий бензин Pulsar

7 червня 2011 в 13:06
У Київській області на автозаправних комплексах ТНК з помаранчевими точками стартував продаж фірмового палива ТНК Pulsar з октановим числом 95.

Як повідомляє прес-служба компанії, виробництво бензину організовано на нафтобазі у м.Василькові. Бензин виробляється на спеціально спроектованій установці методом вакуумного ультразвукового перемішування рідин у потоці, що робить неможливим розшарування палива.

Базовим для ТНК Pulsar є бензин А-95 виробництва литовського Мажейкяйського НПЗ, що відповідає екологічним нормам Євро-5 і вимогам українських ДСТУ 4839-2007 «Бензини автомобільні підвищеної якості». Для вдосконалення нафтопродукту у нього вводиться спеціально створена концерном BASF (Німеччина) миюча і захисна присадка.

За словами головного керуючого директора ТНК-ВР в Україні Дідьє Казимиро, новий продукт «екологічно безпечний, має видатні експлуатаційні характеристики, окрему логістику постачань і особливу систему контролю якості».

Дослідження показали, що ТНК Pulsar зменшує кількість відкладень на впускних клапанах до 34 разів, скорочує рівень забруднення карбюратора у середньому більш ніж на 11%, має у 2,4 рази меншу корозійну активність у порівнянні зі стандартним бензином А-95.

Компанія відзначає, що з бензину ТНК Pulsar розпочинається впровадження нової вдосконаленої системи контролю якості палива, яка надалі буде застосовуватися до всіх нафтопродуктів, що реалізуються у власній мережі ТНК-ВР.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...