Топ Новини

ТНК-ВР має намір у 2011 році інвестувати 126 млн дол у розвиток бізнесу в Україні

7 червня 2011 в 11:51
Російсько-британська компанія ТНК-ВР має намір у 2011 році вкласти 126 млн дол у розвиток бізнесу в Україні.
kazimiro_artyushenko.jpg
Василя Артюшенка

Про це у вівторок, 7 червня, повідомив на прес-конференції голова правління - головний керуючий директор компанії "ТНК-ВР Коммерс" (Київ) Дідьє Казимиро.

За його інформацією, із зазначеної суми близько 70 млн дол планується вкласти в модернізацію Лисичанського нафтопереробного заводу (ПрАТ "ЛиНІК", Луганська область).

Д.Казимиро повідомив також, що ТНК-ВР до кінця 2011 року планує завершити ребрендинг у формат ТНК Orange Dot власних автозаправних станцій у Київській області, які раніше працювали під торговою маркою "Золотий гепард".

Раніше повідомлялося, що ТНК-ВР планує у 2010-2013 роках вкласти 443 млн дол у нафтопереробні та роздрібні активи компанії в Україні. Кошти планується направити на підвищення глибини переробки нафти та завершення проектів підвищення якості на Лисичанському НПЗ, запровадження програми підвищення ефективності бізнесу і реалізацію нового мережного плану.

Російсько-британський холдинг ТНК-ВР - одна з найбільших нафтогазових компаній. Українськими активами цієї компанії керує "ТНК-ВР Коммерс" (Київ).

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...