Топ Новини

ТНК-BP: Ціни на нафтопродукти минулого тижня підвищилися тільки на АЗС з імпортним паливом

10 серпня 2011 в 14:15
Вчора «Консалтингова група А-95» розповсюдила інформацію про те, що мережі АЗС, які імпортують паливо, знизили ціни на бензин і дизпаливо. У той же час, саме ці мережі підвищили свої ціни на минулого тижня, коли тимчасово діяли збільшені ставки акцизу на нафтопродукти.
lunev.jpg
delo.ua

Незважаючи на те, що закон щодо продовження пільгових акцизів набув чиності тільки 6 серпня, мережі, пов'язані з місцевими заводами (ТНК, Лукойл, ANP та ін) ціни не підвищували, заявив в інтерв'ю ZN.UA виконавчий директор ТОВ «ТНК-BP Коммерс» Фелікс Луньов.

За його словами, мережа ТНК протягом року знаходить можливості для утримання комфортних для споживача цін на якісний продукт, орієнтуючись на довгострокову перспективу ведення бізнесу в Україні. При цьому, Ф.Луньов підкреслив, що Лисичанський НПЗ був змушений перейти на давальницьку схему переробки, щоб уникнути зупинки, оскільки маржа нафтопереробки в Україні негативна.

«Потрібно розуміти, що за рахунок різниці в митах, наприклад, білоруські НПЗ заробляють на кожній тонні нафтопродуктів на 130 доларів більше, завдяки їхньому доступу до більш дешевої сировини. Українська нафтопереробна галузь не зможе існувати, якщо держава не забезпечить рівні конкурентні умови для всіх гравців на ринку», - підкреслив топ-менеджер.

Про те, що станеться з цінами на АЗС 1 вересня, і якою буде подальша доля паливного ринку в Україні, читайте в інтерв'ю Ганни Лютої з Феліксом Луньовим в найближчому випуску тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...