Топ Новини

Тігіпко запевнив, що соціальні виплати триватимуть і після парламентських виборів

19 червня 2012 в 05:04
Завдяки економічному зростанню підвищуються прибутки держбюджету, внаслідок чого у держави є ресурс для збільшення соціальних стандартів.
tigipko.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко обіцяє продовжити підвищувати соціальны стандарти після парламентських виборів України.

«Після парламентських виборів, через 9-12 місяців, почнеться підготовка до президентських виборів. Потрібно бути абсолютно політичними самогубцями, щоб на це (скасування соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича - ред.) піти. Ми обіцяли, і ми це виконаємо», - сказав він.

Тігіпко нагадав, що з травня місяця 12,9 мілйонів пенсіонерів отримали надбавку до пенсій, почато виплату компенсацій вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР тощо. Усі ці ініціативи будуть продовжувати реалізовувати після виборів до Верховної Ради.

За його словами, завдяки економічному зростанню підвищуються прибутки держбюджету, внаслідок чого у держави є ресурс для збільшення соціальних стандартів.

Нагадаємо: на початку березня президент України Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів підвищити пенсії українцям у середньому на 100 грн. За його словами, загальна сума коштів, яку буде спрямовано на підвищення пенсій до кінця року, становитиме близько 14 млрд грн.

Згідно з рішенням уряду, з 1 травня пенсіонерам, які отримують трудові пенсії і мають трудовий стаж 20 і 25 років (жінки і чоловіки відповідно), пенсію буде підвищено не менш ніж на 100 грн. Для тих, хто не має такого стажу, підвищення становитиме не менше 50 грн, для пенсіонерів, які отримують соцпенсіі, - не менше 30 грн.

Також із 1 травня з 28 до 42% прожиткового мінімуму для непрацездатних збільшиться розмір виплат членам сімей загиблих та інвалідів війни. Підвищення стновитиме 112,1 грн (з 238,1 до 357,2 грн). Ця норма стосуватиметься 172,4 тис осіб.

Крім того, з 1 травня з 10 до 15% прожиткового мінімуму для непрацездатного населення буде підвищено доплати учасникам війни, не нагородженим медалями. Для нагороджених медалями доплату буде збільшено з 15 до 20%. Таким чином на 42,5 грн буде збільшено пенсії 1 млн 307,2 тис ветеранів. Для нагороджених підвищення зросте з 127,6 до 170,1 грн, для інших учасників війни - з 85,1 до 127,6 грн.

З 1 липня почнуть поетапні підвищення пенсійних виплат військовослужбовцям командирського і рядового складу. З 1 липня підвищення стновитиме 10%, з 1 вересня - також 10%, і з 1 січня 2013 року - 10,5%. ! zn

Читайте також:

У 2012 році прожитковий мінімум зросте на 14%

Янукович пообіцяв підняти пенсії до прожиткового мінімуму

Чорнобильці почнуть голодування, якщо Янукович не виконає їхніх вимог (фото)

Дефіцит Пенсійного фонду може збільшитися через підвищення пенсій

Азаров запропонував законом відтермінувати вихід на пенсію

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...