Тігіпко обіцяє глобальні зміни податкової системи

2 червня 2011 в 16:58
Віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що до кінця 2011 року буде розроблено законопроект, що дозволяє внести глобальні зміни в податкову систему.
tigipko.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

"До кінця року ми зможемо прийняти цей документ, при цьому буде передбачений адаптаційний період для підприємців", - сказав С. Тігіпко.

За його словами, у відповідному законопроекті будуть враховані пропозиції експертів. Його підготують до кінця літа, а вже восени розпочнеться активне обговорення новацій з бізнесом і громадськістю.
 
Як повідомила прес-служба партії "Сильна Україна", до кінця наступного тижня Кабінет міністрів розгляне зміни до Податкового кодексу, розроблені експертною групою під керівництвом С. Тігіпка.
 
За словами віце-прем'єра, наразі експертна група підготувала більше 500 поправок до документу. Вони були підготовлені в результаті обговорень з асоціаціями підприємців і роботодавців за підсумками п'яти місяців дії документа.
 
Він підкреслив, що однією з головних проблем податкової системи є відсутність ефективної взаємодії бізнесу і влади. При цьому він наголосив на необхідності проведення реформи всередині самих податкових органів.
 
Як повідомлялося, в квітні С. Тігіпко заявив, що обсяг тіньової зарплати в Україні складає 145 млрд грн. Раніше він заявляв, що Мінсоцполітики ініціює введення штрафу в розмірі 2 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 тис. грн) для юридичних осіб за кожного нелегального працівника.
За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...