Тігіпко обгрунтував популістський пункт своєї пенсійної реформи

4 червня 2011 в 06:07
Норма про обмеження максимального розміру пенсії не суперечить Конституції, вважає віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

«У даному випадку є дві статті Конституції: одна, яка говорить, що не можна погіршувати соціальні стандарти. Друга - говорить про рівність наших громадян», - сказав С. Тігіпко в ефірі телеканалу «Інтер» увечері в п'ятницю, 3 червня.

(На жаль, С. Тігіпко не пішов ще далі і не заявив, що за Конституцією всі пенсіонери мають отримувати однакову пенсію, а всі працівники - однакову зарплату - ред.)
 
«Якщо говорити про цю статтю, то вона торкнеться за нинішніми обсягами близько 14 тис. людей, стільки сьогодні мають пенсії вище 7,5 тис. грн», - уточнив віце-прем'єр.
 
«Враховуючи, що на кожній зустрічі, куди б ми не приходили, люди нам говорили: обмежуйте, нам дуже прикро. Сьогодні 60% отримує пенсію нижчу за 1 тис. грн, а хтось може отримувати 12-15-20 тис.», - додав С. Тігіпко.
 
Як відомо, проект пенсійної реформи пропонує обмежити максимальну пенсію 10 прожитковими мінімумами.
 
Раніше спікер Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що це положення суперечить Конституції, а також роз'ясненню Конституційного суду.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...