Тігіпко хоче більшого контролю держави над бюджетами соцфондів

30 березня 2012 в 15:20
"Нехай усі приймають рішення, але державі потрібно дати стоп-кран, яким певні речі потрібно зупиняти", - вважає міністр соцполітики.

Віце-прем'єр-міністр - міністр соціального розвитку України Сергій Тігіпко вважає за необхідне надати державі більше можливостей контролювати діяльність соціальних фондів і відповідно, нести більшу відповідальність за це. Про це він розповів в інтерв'ю ZN.UA.

За словами Тігіпка, поки що всі соціальні фонди, крім Пенсійного, належного контролю з боку держави не мають, оскільки правління, яке приймає бюджет, яке затверджує керівництво фондів, складається з 15 представників уряду, 15 представників профспілок та 15 роботодавців України.

"Тобто при такому розкладі уряд, навіть якщо захоче проголосувати проти, залишається в меншості. Уряд може тільки ініціювати якісь речі", - пояснює міністр.

"Тому що сьогодні часто така потрійна відповідальність призводить до того, що де багато няньок, там дитя каліка", - додає він.

Як варіант Тігіпко вважає можливим посилити вплив держави шляхом надання певних важелів впливу на процес затвердження бюджету.

"Нехай усі приймають рішення, але державі потрібно дати стоп-кран, яким певні речі потрібно зупиняти. Насамперед я кажу про затвердження бюджету, який має більш ретельно аналізуватися державою, та у держави повинні бути важелі, щоб не допускати фінансових операцій, якщо бюджет адміністратора містить якісь незрозумілі речі. У нас там вистачає проблем. Останній приклад — Служба зайнятості (арешт голови служби Володимира Галицького, - ред)", - вважає віце-прем'єр.

Повний текст інтерв'ю Юрія Сколотяного з міністром соціальної політики Сергієм Тігіпком читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...