Тейшера: Створення ЗВТ з Євросоюзом дозволить Україні подвоїти експорт до Європи

14 липня 2011 в 11:33
Створення Зони вільної торгівлі Євросоюзу і України дозволить останній з часом подвоїти експорт своїх товарів до Європи. Таку думку в інтерв'ю «РБК-Україна» висловив глава представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.
teisheira_manuel_pintu_Jose_Teysheyra_14_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

При цьому висловив надію, що перереговори щодо ЗВТ завершаться у 2011 році. «Ми поділяємо надії наших українських партнерів на завершення переговорів до кінця року», - сказав він.

«Передбачуване правове та інституційне поле, ініційоване і посилене глибокою та всеохоплюючою ЗВТ, значною мірою підвищить привабливість України, як економічного партнера. Воно полегшить бізнес-контакти та залучить іноземні та внутрішні інвестиції для реструктуризації та модернізації української економіки», - упевнений голова представництва Єврокомісії.

Тейшера зазначив, що «на сьогоднішній день на долю України припадає 1% зовнішньої торгівлі Європейського Союзу», у той час як на Євросоюз - близько 30% українського експорту.

За його словами, створення ЗВТ також вигідне українським споживачам.

«Усунення існуючих митних тарифів і регуляторних бар'єрів підвищить якість і розширить асортимент товарів і послуг, доступних споживачам. Більше того, зростання конкуренції, як результат лібералізації ринку, послужить поштовхом для спеціалізації, а значить - зниження цін і впровадження інновацій. Висока якість продукції, у даному випадку, означає підвищення стандарту життя в цілому. У результаті цього, а також очікуваного зниження цін для споживача, ЗВТ принесе значну вигоду громадянам України», - сказав Тейшера.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...