Топ Новини

Телеканал "Культура" втридорога закупив відеотехніку на виділені Азаровим гроші

21 листопада 2012 в 10:11
Телеканал "Культура" вже освоїв перший десяток з виділених 90 млн грн на переоснащення. Ціни, за якими канал придбав відеотехніку, істотно відрізняються від середньоринкових - у 4-10 разів вищі. Тендер провели за неконкурентною процедурою "закупівля у одного учасника".
camera_smi_televi_.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Державна телерадіокомпанія "Культура" уклала угоду з ТОВ "Комтел" на придбання радіо-і телевізійної апаратури на 7,40 млн грн, свідчить інформація у "Віснику державних закупівель".

- Телеканал «Культура» проведе ребрендинг

Зокрема телеканал придбав HD камеру з об'єктивами і штативом, відеосервер, відеомікшер, монітори, систему Mediornet fiber тощо.

Техніку яких виробників і яких саме моделей придбав канал - невідомо, оскільки технічна документація на сайті "Вісника" досі відсутня. Однак ціни, за якими канал придбав техніку, істотно відрізняються від середніх ринкових.

Так, канал купив камеру HD 2/3 "у комплекті за 858 тис. грн і окремо об'єктив за 229 тис. Подібну камеру можна придбати в середньому за 80-200 тис. без об'єктиву, окремо об'єктиви 2/3" коштують по 40-70 тис.

Відеомікшер у комплекті обійшовся "Культурі" в 1,11 млн грн. Окремо його можна придбати за 160-230 тис.

Тендер провели за неконкурентною процедурою "закупівля в одного учасника" з метою уніфікації - для поетапного дооснащення ПТС комплектом технологічного обладнання формату HD.

Як відомо, 4 липня 2012 року Кабмін схвалив Концепцію діяльності та розвитку державної телерадіокомпанії "Культура".

Згідно з проектом, протягом наступних двох років на технічне, організаційне та кадрове оновлення каналу заплановано витратити 90 млн грн.

У вересні прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що уряд знайде гроші для створення потужного телеканалу "Культура". "Де будуть, перепрошую, не Шустери виступати, а люди, які можуть нести щось хороше", - пояснив Азаров.

Читайте також:

Азаров хоче потужний культурний телеканал без, «я перепрошую, Шустерів»

Азарову не вистачає телесеріалів про простих українців

Азаров схаменувся, що в Україні досі немає рейтингового каналу «Культура»

На українському телебаченні з’являться нові маркування сцен сексу і насильства (ФОТО)

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...