Топ Новини

Таджикистан став 159-м членом СОТ

10 грудня 2012 в 19:57
Завдяки участі в СОТ Таджикистан зможе підтримати економічне зростання і процвітання країни, впевнений президент Рахмон. Таджикистан подав заявку на вступ до організації 11 років тому.

Таджикистан став новим, 159-м членом Світової організації торгівлі. Відповідний протокол у Женеві підписали президент країни Емомалі Рахмон і генеральний директор організації Паскаль Ламі.

Тепер Таджикистану необхідно ратифікувати протокол до 7 червня майбутнього року. Після закінчення 30 днів з моменту ратифікації країна стане повноправним учасником організації.

«Після того, як процедура ратифікації буде завершена, Таджикистан стане 159-ю країною, що приєдналася до СОТ. Для невеликої держави, що не має виходу до морів, входження до СОТ відкриє шлях у світову економіку», - сказав за підсумками спеціальної сесії Генеральної ради директор СОТ Паскаль Ламі, чиї слова наводяться в офіційному прес-релізі.

У свою чергу, Рахмон заявив, що це історичний день для Таджикистану, який покладе фундамент для подальшого стабільного економічного та соціального зростання. «Подача заявки на вступ до СОТ 11 років тому була правильним кроком для Таджикистану, який йде за ринковим шляхом розвитку. Завдяки участі в СОТ Таджикистан зможе підтримати економічне зростання і процвітання країни», - зазначив таджицький лідер.

Таджикистан подав заявку на вступ до організації 29 травня 2001 року. Переговори завершилися 26 жовтня 2012 року. З моменту початку переговорів Таджикистану з СОТ про намір стати її членом в країні було прийнято більше 100 нормативних документів.

Читайте також:

США стурбовані наміром української влади підірвати міжнародну торгівлю


Кабмін хоче понизити мита на морські делікатеси, яхти і автомобілі

СОТ завершила «бананову війну»

У Кабміні не збираються відмовлятися від перегляду мит - їх
«підтримали 110 членів СОТ»

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...