Топ Новини

Світовому ринку передбачили дефіцит яловичини

17 грудня 2012 в 15:06
Якщо пасовища будуть зрошені рясними дощами, обсяг заготівель може скоротитися на 9 відсотків. В іншому випадку він впаде на 4 відсотки, бо фермери захочуть забити худобу раніше.
govyadina1.jpg
deficit.in.ua

Світові ціни на яловичину в наступному році зростуть до рекордних значень. За підрахунками аналітиків, обсяг постачань яловичини на світовий ринок за останні шість років не змінився.

Конкретно у США, найбільшому виробнику цього виду м'яса у світі, заготівля яловичини скоротиться незалежно від того, повториться посуха у регіоні Середнього Заходу чи ні. Якщо пасовища будуть зрошені рясними дощами, обсяг заготівель може скоротитися на 9 відсотків. В іншому випадку він впаде на 4 відсотки, бо фермери захочуть забити худобу раніше.

У жовтні біржова вартість яловичої вирізки у США склала 4,11 долара, що на 30 центів вище минулорічного рівня. Вартість фунта стандартного антрекота склала 6,75 долара (на 43 центи вище за показник 2011 року).

Попит на яловичину у США, на відміну від інших країн, також впаде. Американці в 2013 році з'їдять 55 фунтів (близько 22 кілограмів) яловичини на душу населення. У минулому році цей показник становив 58 фунтів. Однак такого падіння буде недостатньо, щоб урівноважити попит і пропозицію на ринку.

Читайте також:

Збіднілі українці перейшли з молока і м'яса на капусту і картоплю


У пошуках хороших новин Азарову довелося повернутися у 2006 рік

Українці виростили картоплі у 4 рази більше, ніж потрібно

Азаров порівняв ціну яєць взимку і восени. Виявилося, що вони подешевшали на 28%

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...