Топ Новини

Світовий банк дав Україні ще млн на покращення статистики

21 грудня 2012 в 09:35
Гроші виділяються для впровадження по всій країні "модернізованої системи статистики, яка буде відповідати міжнародним стандартам".
invest goss docs 94237594235843758.jpg
ZN.UA

Рада директорів Світового банку 20 грудня схвалила виділення додаткового кредиту на млн на проект "Розвиток системи державної статистики для моніторингу соціально-економічних перетворень".

Як говориться у повідомленні банку, кредит надано на 16 років з пільговим періодом 7,5 року, його ставка прив'язана до LIBOR.

"Запропоноване додаткове фінансування допоможе Україні розпочати впровадження по всій країні модернізованої системи статистики, яка буде відповідати міжнародним стандартам", - цитується у прес-релізі директор ВБ у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан.

Угоду зі Світовим банком про кредит на млн за проектом розвитку статистики було підписано у липні 2004 року, а набула чинності вона у червні 2005 року. Термін погашення кредиту - 15 лютого 2024 року.

Відповідно до держбюджету-2013, уряд очікує отримати за цим кредитом у новому році ,66 млн, а за додатковим - ,22 млн.

Згідно з повідомленням Світового банку, проект розвитку системи держстатистики вже допоміг у розробці та впровадженні методологій, що стосуються секторальної статистики, статистики державних фінансів і платіжного балансу, статистики грошово-кредитних і банківських операцій.

Окрім того, створена нова модель прогнозування (використовує Міністерство економічного розвитку і торгівлі України), а також була розроблена Інтегрована система обробки статистичних даних, яка зараз перебуває на стадії доопрацювання і тестування.

"Запропоноване додаткове фінансування допоможе Державній службі статистики України в подальшому впровадженні Інтегрованої системи обробки статистичних даних, яка буде здійснюватися в масштабах всієї України", - підкреслюється в прес-релізі.

Світовий банк зазначає, що проект повністю відповідає новій стратегії партнерства з Україною на період 2012-2016 років.

За даними банку, з дня вступу України у Всесвітній банк в 1992 році загальна сума наданих країні коштів склала близько млрд: кошти спрямовувалися на фінансування 42 проектів.

Читайте також:

Для перепису населення Держстат накупив комп'ютерів на 57 млн грн

Перепис населення перенесли на 2013 рік через нестачу фінансування

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...