Топ Новини

Світова економіка знаходиться у найкращій формі за останні 18 місяців

29 листопада 2012 в 11:47
Світова економіка покращується, відновлюється і зцілюється, завдяки США і ринкам, що розвиваються. На думку інверторів, найкращим засобом вкладення грошей на даний момент є купівля акцій.
ae00f3872b49c55d580c2e06d40c3975.jpg
shutterstock.com

Світова економіка зараз перебуває у найкращій формі за останні 18 місяців у зв'язку поліпшенням перспектив розвитку Китаю і прогнозами про те, що США не допустять «фіскального обриву», вважають інвестори, опитані Bloomberg.

Дві третини з 862 респондентів заявили, що ситуація поліпшується або принаймні стабільна. У вересні тільки половина інвесторів дотримувалася такої думки. У порівнянні з вересневим рейтингом Китай піднявся на друге місце з четвертого у списку країн, які пропонують найкращі умови на ринку. США вже вісім місяців поспіль лідирує у цьому рейтингу.

«Світова економіка покращується, відновлюється і зцілюється, завдяки США і ринкам, що розвиваються. Зростає кількість людей з високим добробутом, все менше і менше бідних », - заявив один з учасників опитування віце-президент IST Investmentstiftung Fuer Personalvorsorge Андреа Гуззі.

На думку інверторів, найкращим засобом вкладення грошей на даний момент є купівля акцій. На другому місці - нерухомість, за інвестування в цю область проголосували понад 80% респондентів. Найбільш «небажаним» активом інвестори назвали облігації.

Три чверті опитаних вірять, що президент США Барак Обама і конгрес зможуть досягти угоди щодо скорочення бюджетного дефіциту. В іншому випадку США загрожує автоматичне скорочення витрат і збільшення податків. Найбільш песимістично інвестори дивляться на перспективи подолання кризи в єврозоні.

Читайте також:

Єврозона залишається гальмом для світового економічного зростання

ЄС та МВФ прийшли до компромісу і виділять Греції рятівний кредит в 44 млрд євро

Польща і Португалія мають намір відмовитися від "Євробачення-2013" через фінансову кризу

Обсяг тіньової банківської системи зріс до 67 трильйонів доларів

 

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...