Суд відновив банкрутство "Укртатнафти" через чотири роки

14 квітня в 12:38

Підставою для відновлення справи стала тривала перерва.

Газ,Нафтогаз,Газпром
«Укртатнафту» знову банкрутять
Agencja Gazeta
Господарський суд Полтавської області відновив виробництво у справі про банкрутство компанії "Укртатнафта" (Кременчуцький нафтопереробний завод, Полтавська область), яке було зупинено в квітні 2013 року. Про це йдеться в ухвалі суду від 10 квітня, передають "Українські новини".

Зазначається, що суддя Олена Ореховська вирішила відновити провадження за власною ініціативою у зв'язку з тривалою перервою - 4 роки.

Йдеться про справу про банкрутство "Уктатнафты", яку суд почав ще в 27 жовтня 2009 року за позовом приватного підприємства Виробничо-промислове підприємство "Агротехбізнес" (Черкаси, знаходиться в ліквідації з вересня 2015 р.).

Підставою для початку провадження у справі про банкрутство "Укртатнафти" було заява "Агротехбізнеса" у зв'язку з несплатою "Укртатнафтою" пред'явленого простого векселя на суму 507 829,61 грн, випущеного в грудні 2007 року.

Після відкриття справи про банкрутство "Укртатнафта" намагалася через суд визнати нікчемність цього векселя, і в 2010 році справу було припинено.

На початку 2013 року суд відновив виробництво, але 23 квітня 2013 суд вирішив знову його припинити у зв'язку з тривалим судовим розглядом на предмет нікчемності заявленого до оплати векселя.

Нагадаємо, що станом на початок 2007 року більше 26% акцій "Укртатнафти" (Кременчуцький НПЗ) належало російській "Татнафті" і афілійованим з нею компаніям. Після низки судових рішень ці акції були продані компаніям, афільованим з групою "Приват".

43,054% акцій "Укртатнафти" належить НАК "Нафтогаз України", рештою акцій володіють структури, афілійовані з групою "Приват" і бізнесменом Олександром Ярославським.

Читайте також: Статутний капітал "Нафтогазу" збільшено на 29,7 млрд грн

Нагадаємо, що компанія "Укртатнафта" закінчила 2015 рік з чистим збитком 415,084 млн грн проти 358,063 млн грн чистого прибутку роком раніше.

 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...