Суд відмовився заарештовувати рахунки ОПЗ на вимогу "Укртрансгазу" - ЗМІ

18 квітня в 12:35

Разом з тим, суд призначив судову експертизу на предмет того, чи дійсно оператор ГТС надавав ОПЗ послуги з балансування газу.

ОПЗ припортовый завод
Суд не став заарештовувати рахунки ОПЗ
opz.odessa.net
Господарський суд Одеської області відхилив клопотання "Укртрансгазу" про арешт банківських рахунків Одеського припортового заводу (ОПЗ).

Як повідомляє агентство "Українські новини", мова йде про розгляд позову щодо стягнення з ОПЗ боргу у 434 млн грн. за послуги балансування газу, які нібито були надані підприємству "Укртрансгазом"у червні 2016 року.

Наголошується, що "Укртрансгаз" просив накласти арешт на банківські рахунки і мотивував це тим, що 6 березня Южненський міський суд Одеської області задовольнив клопотання Ostchem Holdings Limited (Кіпр) про визнання в Україні рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма від 25 липня 2016 року. Стокгольмський арбітраж ухвалив стягнути з ОПЗ 193,258 млн доларів боргу за газ, а також 57, 977 млн доларів пені за несвоєчасну оплату. (в сумі 251,235 млн доларів).

Разом з тим, суд призначив за позовом "Укртрансгазу" судову експертизу на предмет того, чи дійсно оператор ГТС надавав ОПЗ послуги з балансування газу. У зв'язку з призначенням експертизи суд тимчасово призупинив розгляд даного позову.

Читайте також: Продаж ОПЗ може відбутися в кінці року – Білоус

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва ухвалою від 28 березня тимчасово заборонив ПАТ "Укртрансгаз" обмежувати або припиняти транспортування газу для ПАТ "Одеський припортовий завод".

Суд також заборонив УТГ відхиляти номінації для точок входу-виходу ОПЗ, які подаються в рамках договору на переробку давальницької сировини з ERU Management Services.

Раніше повідомлялося, що ОПЗ припинив роботу з січня 2017 року. Надалі, роботу ОПЗ відновили дві компанії однієї групи: "ЕРУ Трейдинг" і ERU Management Services LLC, які надали кращу пропозицію з давальницької сировини.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...