Топ Новини

Суд переніс розгляд справи про банкрутство "Аеросвіту" на 15 лютого

23 січня 2013 в 16:22

Суд надав авіакомпанії три тижні і два дні для проведення інвентаризації майна компанії та надання інформації про неї.

аэросвит
Суд переніс розгляд справи про банкрутство "Аеросвіту"

Господарський суд Київської області 23 січня 2013 року ухвалив рішення перенести засідання з розгляду справи про банкрутство авіакомпанії "Аеросвіт" на 15 лютого на 14.15.

Суд надав авіакомпанії три тижні і два дні для проведення інвентаризації майна компанії та надання інформації про неї.

Арбітражний керуючий у справі Леонід Талан повідомив, що інвентаризація майна компанії не була проведена до засідання суду в середу в зв'язку зі значним обсягом цього майна і його різним місцерозташуванням.

Талан спочатку просив суд надати компанії можливість провести інвентаризацію до 22 березня, проте суд вирішив надати компанії для цього три тижні.

Арбітражний керуючий з рішенням суду погодився.

Як повідомлялося, господарський Суд Київської області 29 грудня 2012 року розпочав провадження в справі про банкрутство "Аеросвіту" за ініціативою самої компанії, призначивши розгляд справи на підготовчому засіданні на 23 січня 2013 року. Суд також постановив ввести процедуру розпорядження майном авіакомпанії і призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Леоніда Талана.

У постанові суду сказано, що станом на 27 грудня 2012 року авіаперевізник мав заборгованість перед кредиторами в розмірі 4,27 млрд грн. Згідно з даними балансу станом на 30 вересня 2012 року, загальна балансова вартість активів "Аеросвіту" становить 1,467 млрд грн.

У першій половині січня 2013 року багато рейсів "Аеросвіту" були скасовані, а з 15 січня маршрутна мережа, що включала, крім внутрішніх рейсів, ще близько 80 міжнародних напрямків, скоротилася до двох внутрішніх і до десятка міжнародних маршрутів.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...