Топ Новини

Стросс-Кан вважає передчасним оптимізм з приводу світової економіки

4 квітня 2012 в 16:58
Ситуацію у світовій економіці може виправити тільки проведення широкомасштабних реформ. Накачування грошима нічого не вирішить, вважає екс-глава МВФ Стросс-Кан.
stross_kan.JPG
gorod48.ru

 Поліпшення ситуації у світовій економіці, що спостерігається останнім часом, оманливе. Про це заявив під час своєї лекції в Києві колишній голова Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домінік Стросс-Кан.

За його словами, сьогодні продовжує існувати низка факторів, які можуть мати негативний вплив на подальший економічний розвиток. Зокрема, йдеться про транскордонний рух капіталів, що може призвести до виникнення нових «бульбашок» в економіці. Також залишаються невирішеними питання, що стосуються ліквідності, а також проблеми в банківській сфері.

Стросс-Кан вважає, що виділення урядами США і Євросоюзу значних коштів на покриття збитків допоможе тільки «виграти час», але не вирішити принципово дану проблему. За його словами, ситуацію може виправити тільки проведення широкомасштабних реформ. «Я не вірю в ідею великої базуки у вигляді великих грошей, які б вирішили всі наші проблеми», - зазначив він.

На думку екс-глави МВФ, поліпшити ситуацію допоможе, зокрема, реформа в фіскальній сфері, в першу чергу, це стосується країн Євросоюзу.

Він також зазначив, що, незважаючи на глобалізацію фінансового світу, в світі продовжують діяти системи національного регулювання, що ускладнює вирішення глобальних світових проблем у цілому.

Як повідомлялося, Стросс-Кан приїхав до Києва на запрошення Фонду Пінчука.

Читайте також:

Глава МВФ: Світ виходить з рецесії, але позитивні тенденції не стали стійкими


Екс-глава МВФ Стросс-Кан прочитає лекцію в Києві


Банкір: Чиновники самі провокують нестабільність на фінансовому ринку

Глава МВФ: Світова економіка відступила від краю прірви

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...