Страховики у 2011 році зазнали рекордних втрат через катастрофи

31 грудня 2011 в 14:50
Цей рік став для страхових компаній, за оцінками європейських галузевих експертів, "руйнівним". Базуючись на підрахунках страхових виплат за підсумками року, можна говорити про те, що 2011 р. став для страхових компаній другим за обсягом виплат за всю історію існування галузі, відзначає німецьке ділове видання Handelsblatt.

Багато в чому цьому сприяли природні катастрофи в Японії, Новій Зеландії та Таїланді, які, за оцінками швейцарської перестрахувальної компанії Swiss Re, коштували галузі 108 млрд євро. "Дорожче" європейським страховикам обійшовся тільки 2005 р. з руйнівним ураганом "Катріна", який пронісся з американського штату Луїзіана і практично зрівняв із землею його найбільше місто - Новий Орлеан. Збитки європейської страхової галузі за 2005 р. були оцінені експертами у 123 млрд дол.

Економічний збиток від природних і антропогенних катастроф в 2011 р., в результаті яких загинуло понад 30 тис. осіб, оцінюється німецьким страховиком Munchener Re приблизно у 350 млрд дол. При цьому пальму першості щодо страхових виплат і наслідків для економіки щільно утримує катастрофа в Японії, де 11 березня 2011 р. стався сильний землетрус магнітудою 9, після чого на країну обрушилося цунамі, яке паралізувало роботу АЕС "Фукусіма".

За оцінками Swiss Re, землетрус, цунамі і аварія на АЕС "Фукусіма" в Японії коштували галузі 35 млрд дол.землетрус у Новій Зеландії в лютому 2011 р. обійшлися ще в 12 млрд дол., а повінь у Таїланді у жовтні 2011 р. - майже в 11 млрд дол.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...