Статутний капітал "Нафтогазу" збільшено на 29,7 млрд грн

14 квітня в 10:42

НКЦПФР зареєструвала звіт про результати приватного розміщення акцій "Нафтогазу". 

Нафтогаз
Статутний капітал «Нафтогазу» істотно зріс
Статутний капітал НАК "Нафтогаз України" збільшено на 29,7 млрд грн, - до 190,15 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, пише liga.net.

Наголошується, що НКЦПФР зареєструвала звіт про результати приватного розміщення акцій "Нафтогазу".

"Статутний капітал компанії був збільшений на 29,7 млрд грн. Зараз розмір статутного капіталу ПАТ становить 190 млрд 150,481 млн грн", - сказано в повідомленні.

НАК "Нафтогаз України" - найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають більше 97% газу і нафти в країні.

Читайте також: Голова наглядової ради "Нафтогазу" Юлія Ковалів подала у відставку

Нагадаємо, в 2016 році НАК "Нафтогаз України" вперше за останні 5 років отримало чистий прибуток у розмірі 26 млрд 528,989 млн грн проти чистого збитку 27 млрд 749,272 млн грн у 2015 році.

Про прибутковість "Нафтогазу", про стосунки з компаніями, стовідсотковим власником акцій яких є НАК, — "Укртрансгазі" і "Укргазвидобуванню", а також про корпоративне управління читайте в статті Алли Єрьоменко "Розділяй, але володарюй. Хто і в яких цілях скористається корпоративною керованістю "Укргазвидобування" і "Укртрансгазу"?" для ZN.UA.

За матеріалами: liga.net
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...