Старший син Януковича задекларував 580 мільйонів доходів за 2012 рік

18 квітня 2013 в 10:16

Фінансові результати роботи підприємств Групи МАКО за 2012 рік будуть опубліковані після закінчення аудиту фінансової звітності, відзначили у компанії.

У 2012 році Олександр Янукович задекларував 579 млн 232,2 тис. грн доходів і сплатив до державного бюджету 29 млн 971,3 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб. Про це в четвер, 18 квітня повідомив департамент зв'язків з громадськістю ВАТ "МАКО ХОЛДИНГ".

Там звернули увагу, що дані кошти були сплачені старшим сином президента як фізичною особою, і мова не йде про податки, які додатково були сплачені підприємствами групи МАКО за аналогічний період.

Також повідомляється, що згідно з умовами раніше укладеного договору, послуги з підготовки річної декларації про майновий стан і доходи Олександра Януковича за 2012 рік надала компанія ТОВ "Pricewaterhousecoopers", яка також здійснила розрахунок податкового зобов'язання і підготувала власний звіт про відповідність зазначених у декларації даних українському податковому законодавству.

Фінансові результати роботи підприємств Групи МАКО за 2012 рік будуть опубліковані після закінчення аудиту фінансової звітності, відзначили в компанії.

Нагадаємо, що Олександр Янукович за своєю першою освітою є лікарем-стоматологом, а за другою - економістом. В даний час він володіє корпорацією "Менеджмент ассетс компані" ("МАКО"), яка з 2006 року займається інвестиціями у будівельний бізнес, а також Всеукраїнським банком розвитку. У вітчизняних ЗМІ неодноразово з'являлася інформація про те, що за час президентства Віктора Януковича бізнес його старшого сина стрімко розростається, нарощуючи свої активи.

За даними останнього рейтингу журналу "Фокус", в 2012 році Олександру Януковичу вдалося подвоїти свій капітал до 196,5 млн дол. Сумарні активи МАКО, яку очолює старший син президента, перевищили 1,7 млрд грн.

Читайте також:

Статки сина Януковича за минулий рік подвоїлися

Активи сина Януковича оцінили в 1,7 млрд гривень

Син Януковича володіє фірмами в Нідерландах і Швейцарії

Старший син Януковича в 2011 році сплатив більше 8,5 млн грн податків

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...