Топ Новини

Стабільний попит на вугілля з боку ТЕС сприятиме розвитку вугільної галузі Львівщини

8 вересня 2011 в 10:18
Стабільний попит на вугілля з боку ТЕС сприятиме розвитку вугільної галузі Львівщини. Про це заявив журналістам начальник управління вугільної промисловості та ПЕК Львівської облдержадміністрації (ОДА) Земоміслав Новікевич, повідомила прес-служба.

На думку Новікевича, вугільна галузь Львівської області потребує інвестицій, залучити які дозволить стабільний попит на вугілля з боку ТЕС після їх приватизації.

Гарантовані закупівлі вугільної продукції будуть сприяти покращенню фінансового стану шахт, а значить надходженню інвестицій у соціальний і економічний розвиток вугільної галузі Львівської області, вважає Земоміслав Новікевич. «Паралельно мають бути юридично оформлені гарантії щодо розрахунків за спожиту вугільну продукцію», - зазначив начальник управління вугільної промисловості та ПЕК Львівської ОДА.

Як повідомлялося, у квітні Кабінет міністрів затвердив перелік з двох енергогенеруючих і дев'яти енергопостачальних компаній, які підлягають продажу в поточному році. Відповідно до нього, Фонд держмайна має намір найближчим часом оголосити перші конкурси з приватизації 50% акцій «Закарпаттяобленерго», 21% акцій «Черкасиобленерго», 45,1% акцій «Західенерго», 25% акцій «Київенерго», 50% акцій «Вінницяобленерго», 45% акцій «Чернівціобленерго», 40,06% акцій «Донецькобленерго», 25% акцій «Дніпроенерго», 50% акцій «Дніпробленерго», 45% акцій «Крименерго» і 25,9% акцій «Тернопільобленерго».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...