Топ Новини

США припиняють випуск однодоларових монет

14 грудня 2011 в 10:03
США припиняють випуск однодоларових монет із зображенням американських президентів. Про це оголосили у вівторок віце-президент США Джозеф Байден і міністр фінансів Тімоті Гайтнер. Білий дім пояснив це рішення необхідністю економії державних коштів.
dengi_dollar_DSC6444_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Однодоларові монети не користувалися попитом серед населення.

Більше 40% «президентських доларів», випущених Монетним двором, було повернуто уряду через непотрібність. На сьогодні їх накопичилося у запасниках Федеральної резервної системи США на суму ,4 млрд.

Тепер монети будуть виробляти в обмеженій кількості для колекціонерів.

В адміністрації вказують, що щорічна економія коштів протягом найближчих декількох років складе, щонайменше, млн.

Нагадаємо, що у 2005 році Конгрес прийняв, а президент Джордж Буш підписав закон, який передбачав введення в обіг монет номіналом 1 долар із зображенням американських президентів. На аверсі зображено главу американської адміністрації, над портретом якого півколом вибито його ім'я, а знизу - дати перебування при владі. На реверсі зображено Статую Свободи, ліворуч від якої зазначено назву країни і номінал. З 2007 року в обіг мали щорічно надходити по 4 монети. На кожного президента, в середньому, припадало по 70-80 млн монет. Програма була розрахована до 2016 року.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...