Топ Новини

США посилили тиск на Китай з метою ревальвації юаня

14 листопада 2011 в 14:42
США посилили тиск на Китай для того, щоб змусити Пекін провести ревальвацію національної валюти - юаня по відношенню до американського долара.

США посилили тиск на Китай для того, щоб змусити Пекін провести ревальвацію національної валюти - юаня по відношенню до американського долара.

 

Як повідомляє агентство Bloomberg, президент Барак Обама заявив цієї неділі в Гонолулу, де відбувся саміт Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС), що хоча Китай і вжив низку заходів щодо "покращення ситуації" в області співвідношення валютних курсів, однак "цього недостатньо" .

"США й інші країни об
ґрунтовано, на мою думку, вважають, що пора і честь знати (enough's enough)", - заявив Б.Обама.

"Обама зараз почав вживати все більш жорсткі висловлювання стосовно торгової і валютної політики Китаю, а також з питань захисту інтелектуальної власності, - відзначає Bloomberg. - На думку Вашингтона, Пекін штучно занижує обмінний курс своєї валюти, що ставить американський бізнес у невигідне становище і веде до високого позитивного сальдо зовнішньоторговельного балансу Китаю".

Нагадаємо, раніше радник Народного банку Китаю Лі Даокуй заявив, що Китай може дозволити ревальвацію юаня на 3-5% на рік у найближчі кілька років.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...