Топ Новини

США і Швейцарія близькі до компромісу в питанні про банківську таємницю

14 червня 2011 в 07:44
Фінансовим інститутам ця домовленість може коштувати мільярди доларів.

Влада США і Швейцарії наблизилася до компромісу у питанні про банківську таємницю. Відповідний проект угоди, що передбачає виплату штрафів банками в обмін на припинення слідства, з'явиться найближчим часом. Фінансовим інститутам ця домовленість може коштувати мільярди доларів.
 

За даними високопоставлених джерел Reuters в американських урядових колах, Швейцарія і США близькі до остаточного вирішення проблеми податкових ухильників.

Влада обох країн має намір не пізніше липня подати проект угоди, згідно з яким банки, що підозрюються у допомозі податковим ухильникам, заплатять штраф і повідомлять дані про неплатників американським слідчим органам. Після цього американці зобов'язуються зняти всі претензії до цих банків.

Передбачається, що виплата штрафу буде добровільною. Ті фінансові інститути, які відмовляться співпрацювати з владою США, як і раніше будуть під підозрою. Як повідомляють джерела, держсекретар швейцарського департаменту фінансів Міхаель Амбюль неодноразово їздив до Вашингтона для обговорення майбутньої угоди. Секретаріат, однак, факт переговорів не підтвердив.

Раніше повідомлялося, що американці виводять свої капітали з швейцарських банків. Експерти пов'язують це з їх переслідуванням з боку американських податківців.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...