США готові поділитися з Україною екологічно безпечною технологією видобутку сланцевого газу

6 лютого 2013 в 11:06

Сполучені Штати, які стали світовим лідером з видобутку та експорту сланцевого газу, готові допомогти Україні позбавитися від енергетичної залежності від Росії.

Сполучені Штати Америки готові поділитися з Україною екологічно безпечною технологією видобутку сланцевого газу.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з посиланням на слова представника Держдепу США з питань міжнародної енергетики Карлоса Паскуаля.

"США мають екологічно безпечну технологію видобутку сланцевого газу, і цим досвідом вони готові поділитися з Україною", - заявив він на засіданні українсько-американської Робочої групи з питань енергетичної безпеки.

Shell обіцяє Україні потроїти внутрішній видобуток газу

Паскуаль зазначив, що за останні роки США значно збільшили видобуток сланцевого газу, що дозволило їм відмовитися від закупівлі вуглеводнів за кордоном.

Як повідомлялося, 24 січня у Давосі за участю президента України Віктора Януковича було підписано Угоду між компанією Shell і "Надра Юзівська" про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівській ділянці в Харківській і Донецькій областях.

У той же час, опозиційні депутати пропонують Верховній Раді ввести тимчасовий мораторій на пошук, розвідування і видобуток нетрадиційних вуглеводнів на території країни, поки механізм встановлення екологічної безпеки застосування нетрадиційних технологій видобутку копалин не буде вдосконалено на законодавчому рівні.

Читайте також:

В адміністрації Януковича оголосили сланцевий газ екологічно безпечним

Депутати від опозиції запропонували мораторій на сланцевий газ

Shell обіцяє Україні потроїти внутрішній видобуток газу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...