«Спрощенцям» зберегли річний оборот у 500 тис грн в 2011 році

14 січня 2011 в 12:24
Річний оборот діючих фізосіб-підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування і продовжують працювати за нею після набуття чинності Податкового кодексу, збережеться на рівні 500 тисяч гривень протягом 2011 року без обов'язкового застосування касового апарату.

Річний оборот діючих фізосіб-підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування і продовжують працювати за нею після набуття чинності Податкового кодексу, збережеться на рівні 500 тисяч гривень протягом 2011 року без обов'язкового застосування касового апарату.

Це передбачено редакцією Податкового кодексу, текст якої має агентство "Інтерфакс-Україна", яка враховує викладені на 18 сторінках зміни і  подана на підпис голови Верховної Ради.

Згідно з документом, термін дії свідоцтв підприємців-"спрощенців" буде продовжений на перший квартал 2011 року без подання відповідної заяви до податкового органу.

"Для переходу на спрощену систему оподаткування з 1 квітня 2011 року відповідно до норм глави 1 розділу XIV цього Кодексу суб'єкти малого підприємництва, в тому числі платники фіксованого податку, до 20 березня 2011 року (включно) подають заяву до органів державної податкової служби за місцем реєстрації. Для таких суб'єктів малого підприємництва в 2011 році застосовується граничний річний обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), який діяв відповідно до законодавства про спрощену систему оподаткування у 2010 році (500 тисяч гривень, - ред.)", - повідомляється в перехідних положеннях документа.

Окрім того, документом встановлено, що продовження свідоцтва фізособи-підприємця на перший квартал 2011 року (до набрання чинності норм Податкового кодексу про спрощену систему оподаткування) буде автоматичним, що також стосується і деяких інших документів.

"(...)До 1 квітня 2011 зберігається дія свідоцтва про сплату єдиного податку, довідок про трудові відносини фізичної особи з платником єдиного податку та патентів про сплату фіксованого податку, виданих на 2010 рік", - йдеться в перехідних положеннях.

Таким чином, вищезазначеним суб'єктам господарювання не потрібно буде подавати відповідну заяву щодо продовження таких документів до податкового органу за місцем реєстрації.

У той же час юридичні особи до набуття чинності положень Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування сплачують єдиний податок відповідно до норм указу президента України "Про спрощену систему оподаткування, облік та звітність суб'єктів малого підприємництва" №727/98 від 3 липня 1998 року.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...