«Спрощенці» збільшили сплату податків вдвічі

11 квітня 2012 в 15:22
Як і планувала податкова, дякуючи "активізації підприємництва", "спрощенці" почали перераховувати до бюджету більше грошей. Загалом у 2012 році податкова планує зібрати зі "спрощенців" 2 млрд грн, що вдвічі перевищує минулорічні показники.
kalculator_dengi_nalog_DSC1956.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

За підсумками I кварталу 2012 року підприємці-«спрощенці» сплатили до бюджету 532,7 млн грн єдиного податку. Це майже вдвічі більше результатів відповідного періоду минулого року (251,9 млн грн).

Загалом у 2012 році податкова планує зібрати зі "спрощенців" 2 млрд грн, що вдвічі перевищує минулорічні показники.

Як повідомляє прес-служба Держвної податкової служби України (ДПСУ), також відзначається зростання кількості громадян, що вирішили зайнятися підприємницькою діяльністю за новими правилами. Всього спрощеною системою оподаткування в Україні користуються 1,02 млн осіб. При цьому значна кількість з них – це новачки, які щойно зареєструвалися та почали працювати.

На початку другого кварталу позитивна тенденція зберігається – за перші два тижні квітня до лав «спрощенців» увійшли понад 50 тис. осіб.

Нагадаємо, з 1 січня 2012 року почали діяти зміни до Податкового Кодексу, що регламентують оновлену спрощену систему оподаткування для суб’єктів малого бізнесу.

Читайте також:

"Упрощенцам" и частным предпринимателям облегчат уплату единого соцвзноса

ГНСУ планирует в 2012 году собрать с "упрощенцев" в 2 раза больше налогов

Налоговикам запретили увиливать от принятия налоговой отчетности предпринимателей

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...