Топ Новини

Спадкоємці вкладників Ощадбанку СРСР зможуть розраховувати лише на 500 грн

4 травня 2012 в 09:39
Оприлюднено постанову уряду про компенсаційні виплати.
sberknizhka_sberbank_oshad_knigka_16.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів України (КМУ) передбачив виплати спадкоємцям вкладників Ощадбанку СРСР у розмірі до половини стандартної суми компенсації - тобто тільки 500 грн.

Таке положення зафіксоване у відповідній постанові уряду № 346 про порядок виплат компенсацій, прийнятій 23 квітня 2012 року і оприлюдненій в газеті «Урядовий кур'єр» у п'ятницю, 4 травня.

Вклади Ощадбанку СРСР почнуть повертати тим, кому за 80

Згідно з документом, передбачено 552 млн грн для виплати компенсації «спадкоємцям вкладників, які померли у 2005-2011 роках і не отримали компенсацію втрат від знецінення грошових вкладів протягом 2005-2009 рр.., а також померлих в 2012 році, або іншим особам, визначеним статтею 8 Закону України «Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України», в рамках залишку проіндексованого вкладу, але не більше ніж 500 гривень».

Вкладникам, інформація про яких була внесена до Реєстру станом на 1 січня 2012 року, передбачені виплати до 1 тис. грн на одного вкладника, а загальна сума виділених з бюджету на ці цілі коштів складає 5,6 млрд грн.

Виплати будуть проводитися з 1 червня 2012 року тим вкладникам, які вклали свої гроші в Ощадбанк СРСР до 2 січня 1992 року. Загальна сума виділених на зазначені цілі бюджетних коштів становить 6,152 млрд грн.

Як повідомлялося, виплата компенсацій буде відбуватися у безготівковому вигляді на банківські картки. Таким чином, у вкладників буде вибір - або зняти тисячу гривень відразу в банкоматі, або зберігати далі "на вигідних умовах".

Читайте також:

«Вітіну тисячу» роздадуть на спеціальні картки

Вклади Ощадбанку СРСР почнуть повертати тим, кому за 80

Янукович оприлюднив прейскурант на передвиборні «хабарі» виборцям

Нацбанк обіцяє не вмикати «друкарський верстат» для реалізації передвиборчих обіцянок Януковича


Економіст: Обіцянка Януковича про повернення вкладів Ощадбанку СРСР нездійсненна

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...