Топ Новини

S&P знизив прогноз щодо рейтингу Греції до «негативного»

8 серпня 2012 в 04:32
Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's знизило кредитний рейтинг Греції, який без того знаходився у спекулятивній, або "сміттєвій", категорії. Прогноз щодо рейтингу Греції знижений з «стабільного» до «негативного» у зв'язку з тим, що країні може знадобитися додаткова допомога від міжнародних кредиторів.
standard-poors.jpg
russiancyprus.net

Рейтингове агентство Standard&Poor's змінило прогноз щодо довгострокового кредитного рейтингу Греції зі стабільного на негативний. Негативний прогноз означає, що в найближчому майбутньому рейтинг Греції, який зараз перебуває на «сміттєвому» рівні «ССС», може бути знижений.

На думку аналітиків S&P, в 2012 році Греції буде потрібна додаткова фінансова допомога від Євросоюзу і МВФ, щоб уникнути дефолту в умовах дефіциту бюджету і спаду економіки. В агентстві вважають, що держава не зможе виконати умови поточного плану з порятунку грецької економіки.

Рейтинг Греції був підвищений до «ССС» з «SD» (вибірковий дефолт) у травні 2012 року.

Це сталося після того, як державі вдалося домогтися списання половини боргу приватними інвесторами, а також перевипуску облігацій з великим терміном погашення і меншою вартістю. Ці маніпуляції дозволили скоротити борг Греції з 350 до 107 мільярдів євро.

Крім того, навесні було погоджено надання Греції нового пакету фінансової допомоги від ЄС і МВФ у розмірі 130 мільярдів євро.

Читайте також:

Греція погодила необхідний для отримання кредитів скорочення бюджету

Латвія вимагає виключити Грецію з єврозони


Citigroup підвищив вірогідність виходу Греції із зони євро до 90%

За матеріалами: Би-би-си , Лента.ру ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...