Топ Новини

S&P знизило рейтинг Кіпру

2 серпня 2012 в 07:32
Існує можливість подальшого зниження, попереджають в агентстві. Аналітики S&P вважають, що уряд країни залишиться у слабкому фінансовому становищі, оскільки банківська система не в змозі впоратися без підтримки уряду через вплив з боку ситуації в Греції.

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's знизило довгостроковий суверенний кредитний рейтинг Кіпру, країни-члена єврозони, з «ВВ+» до рівня «ВВ». Крім того, рейтинг поміщений у список CreditWatch з можливістю подальшого зниження. Короткостроковий рейтинг Кіпру підтверджений на рівні «В».

Аналітики S&P очікують, що «Трійка» - ЄЦБ, МВФ і Євросоюз - через програму кредитування забезпечить Кіпр надійними резервами, які зупинять нові збитки банків острівної держави і нададуть підтримку бюджету. Ймовірність отримання Кіпром іноземної підтримки враховується в рейтингу.

«Проте, навіть з урахуванням отримання офіційної допомоги (яку ми розглядаємо як життєво необхідну, щоб Кіпр уникнув дефолту) ми вважаємо, що уряд залишиться в слабкому фінансовому становищі, оскільки банківська система не в змозі впоратися без підтримки уряду через вплив з боку ситуації в Греції», - йдеться в повідомленні агентства.

За оцінкою S&P, Кіпр потребує грошових коштів, еквівалентних трохи більше 60% ВВП, для рекапіталізації своїх банків і щоб відповідати вимогам, що пред'являються до позичальників. У базовому варіанті прогнозу державний борг Кіпру зросте в 2012 більш ніж на 10 процентних пунктів і досягне 108% ВВП в 2013 році.

Читайте також:

Міністри фінансів єврозони схвалили фінансову допомогу Кіпру

Кіпр запитав фінансову допомогу Євросоюзу

Греція вимагає від кредиторів відмови від подальшого скорочення зарплат і пенсій

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...