S&P погрожує знизити рейтинги 15 країн єврозони

6 грудня 2011 в 07:00
Агентство Standard&Poor's помістило 15 країн єврозони до списку на перегляд кредитного рейтингу, що передбачає 50-відсоткову ймовірність його зниження протягом наступних трьох місяців.

Серед держав, рейтинг яких може бути знижено, виявилися Франція, Німеччина, Нідерланди, Фінляндія, Австрія і Люксембург, що мають у даний час максимально можливий рівень рейтингу AAA.

 

З усіх країн єврозони останні дії Standard&Poor's не торкнулися лише Кіпру, рейтинг якого вже перебував у списках на перегляд і Греції, чий рейтинг із липня 2011 року знаходиться на мінімально можливому рівні.

 

Відповідний крок агентства викликано значним посиленням системної кризи єврозони, яке здійснює негативний вплив на кредитні можливості союзу євро в цілому.

 

Зокрема, аналітики звернули увагу на погіршення умов кредитування в єврозоні, зростання прибутковості облігацій країн з максимальним рейтингом, відсутність єдиної антикризової політики серед країн Європи, високий рівень держборгу, а також ризик настання рецесії в 2012 році.

 

Франція і Німеччина у спільній заяві, опублікованій у відповідь на дії Standard&Poor's, повідомили про готовність вжити «всіх необхідних заходів» для досягнення стабільності в зоні євро.

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...