Топ Новини

S&P підтвердило кредитний рейтинг Києва

28 лютого 2012 в 12:58
У S&P охарактеризували Київ значними потребами в обслуговуванні та погашенні боргу, дуже слабкими показниками ліквідності, помірним борговим навантаженням і помірною фінансовою гнучкістю.
kyiv_kreshchatyk_kreschatyk_DSC4880.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Києва на рівні «В-» зі "стабільним" прогнозом, йдеться у повідомленні агентства у вівторок, 28 лютого.

Крім того, повідомили у S&P, запланованому випуску облігацій Києва обсягом 2,05 млрд грн (близько 0 млн) присвоєно довгостроковий рейтинг боргових зобов'язань за національною валютою «В-» і рейтинг очікуваного рівня відшкодування боргу після дефолту «4», що відображає очікування S&P щодо середнього (30-50%) відшкодування боргу у разі дефолту.

Прогноз «Стабільний» відображає очікування агентства того, що Києву вдасться рефінансувати боргові зобов'язання з термінами погашення у 2012 р., а поточні фінансові показники міста відновляться у 2012-2013 рр.

У S&P охарактеризували Київ значними потребами в обслуговуванні та погашенні боргу, дуже слабкими показниками ліквідності, помірним борговим навантаженням і помірною фінансовою гнучкістю.

Очікується, що облігації обсягом 2,05 млрд грн терміном погашення у 2015 р. будуть випущені до 10 вересня 2012 р. і, можливо, матимуть опціон «пут» в 2014 р. Облігації будуть мати фіксований купонний дохід, при цьому запланований містом рівень не буде перевищувати 15,25%. Наскільки ми розуміємо, надходження від розміщення облігацій будуть використовуватися для рефінансування єврооблігацій з терміном погашення у листопаді 2012 року.

Читайте також:

Київ починає роад-шоу випуску єврооблігацій обсягом до $ 300 млн

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...