Топ Новини

S&P переглянуло рейтинги України

13 вересня 2011 в 10:54
Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's підтвердило довгостроковий суверенний кредитний рейтинг України за зобов'язаннями в іноземній валюті на рівні "B+" зі "стабільним" прогнозом, у той же час знизивши рейтинг у національній валюті з "BB-" до "B+".
ukr_znak_ua_trizub_ukraine_flag.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це йдеться у повідомленні прес-служби агентства.

Згідно з інформацією S&P, рейтинг у національній валюті знижено "на підставі нещодавно переглянутої методології присвоєння рейтингів суверенним емітентам".

Також підтверджено короткострокові суверенні кредитні рейтинги за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті - на рівні "В" зі "стабільним" прогнозом.

У той же час, повідомляють в S&P, рейтинг України за національною шкалою залишається на рівні "uaAA-". Оцінка ризику переказу і конвертації валюти для українських несуверенних позичальників підтверджено на рівні "В+" - відповідно до довгострокового рейтингу за зобов'язаннями в іноземній валюті.

Рейтинг очікуваного рівня відшкодування боргу у разі дефолту незабезпечених зобов'язань в іноземній валюті також залишився незмінним - на рівні «4», що відображає наші очікування повернення 30-50% боргу в разі дефолту.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...