S&P опустило рейтинг Іспанії на межу «сміттєвого»

11 жовтня 2012 в 07:45
Відразу на два ступені - з ВВВ+ до ВВВ- знизило рейтинг Іспанії агентство Standard&Poor's. Це означає, що Іспанія тепер знаходиться всього на один щабель вище «сміттєвого» рейтингу.
standard-poors.jpg
russiancyprus.net

Американське рейтингове агентство Standard&Poor's (S&P) опустило кредитний рейтинг Іспанії відразу на два щаблі - з ВВВ+ до ВВВ-. Це означає, що рейтинг четвертої за величиною економіки єврозони нині знаходиться всього на один щабель вище «сміттєвого».

Прогноз для Іспанії залишається негативним, тому не виключено подальше зниження рейтингу цієї країни.

Експерти S&P обґрунтували свій висновок тим, що рецесія обмежує можливості іспанського уряду, а безробіття і скорочення державних витрат неминуче посилять соціальне невдоволення і напруженість між центральним урядом у Мадриді та регіонами.

Зниження рейтингу Іспанії частково пояснюється і загальною складною ситуацією в єврозоні. На думку S&P, сумніви в готовності єврозони прийняти спільну відповідальність за борги Іспанії лише підриває кредитний рейтинг цієї країни.

Два інших великих американських рейтингових агентства - Moody's і Fitch - вже також опустили рейтинг Іспанії на межу «сміттєвого» - відповідно до Baa3 і BBB.

Читайте також:

Азаров звинуватив агенство S&P, що обвалило рейтинг України до негативного, в суб'єктивності

S&P погіршило прогноз рейтингів України до «негативного»

Агентство S&P опустило рейтинг Іспанії відразу на два пункти

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...